MÖBLER / Skåp & hyllor / Klädskåp 9199646
nr 919 9646
Klädskåp
Sent 1800-tal, Ungern, med hyllor, längd: 130, djup: 55, höjd: 177
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 20 oktober 2014
kl 18:08:23
1.500 kr
1.600 kr